PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1. Pirkėjas, užsakant prekes parduotuvėje www.turboautocentras.lt, gali grąžinti Nenaudotas, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje užsakytas prekes (arba dalį užsakymo) per 14 darbo dienų, išsiųsdamas jas atgal kontaktuose nurodytu adresu.
2. Prieš išsiunčiant atgal prekes, pirkėjas privalo:
2.1 apie grąžinamas prekes pranešti pardavėjui el. paštu info@turboautocentras.lt;
2.2 pranešti grąžinimo priežastis (ar nori grąžinti, ar nori pakeisti į kitas prekes ir kt.);
2.3 sutarti su pardavėju išsiuntimo terminą ir pasitikslinti grąžinimo adresą;
2.4 pateikti pirkimą įrodantį dokumentą ir jo numerį;
2.5 apmokėti už siuntimą ir išsiųsti registruota siunta. Pirkėjo sumokėtos siuntimo išlaidos už grąžinimą yra negrąžinamos.
3. Prekės priimamos tik išsiųntus jas registruota siunta! Jeigu siuntinys bus išsiųstas paprasta siunta ir nepasieks pardavėjo, pardavėjas negrąžina pinigų už pirkėjo grąžinamas prekes!
4. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu. Kiekvienos prekės garantijos laiką galima rasti prekių aprašyme, arba ant pakuotės.
5. Parduotuvė įsipareigoja grąžinti pinigus už grąžintas prekes per 14 darbo dienų po to, kai siuntinys bus atsiimtas Parduotuvės (t.y. pinigai gąžinami tik už tinkamai pristatytas, nesugadintas ir nenaudotas prekes).

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Viso be PVM:
€0.00
Taikyti
0