PRIVATUMO POLITIKA

1. Užsakant prekes internetinėje parduotuvėje www.turboautocentras.lt, pirkėjas įsipareigoja pateikti teisingus pirkimo metu registracijos formoje prašomus duomenis. Užsakant visi pažymėti privalomi laukai yra būtini tinkamam užsakymo vykdymui.
2. Registracija prie Parduotuvės patvirtina ir įpareigoja pardavėją, jog pirkėjui nebus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.
3. Pirkėjui pageidaujant gauti Parduotuvės informacinius pranešimus (naujienas), jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami (naujienų prenumerata).
4. Jeigu prekės turi būti išsiųstos skirtingu, nei nurodo pirkėjas adresu, pirkėjas turi teisingai suvesti prekių Gavėjo adresą, bei kitus prašomus duomenis. Už duomenų teisingumą atsako tik Pirkėjas. Už prekių nenukeliavimą iki Gavėjo, už siuntinio turinį, siuntinio pasimetimą, bei grąžinimą, dėl neteisingai pateikto adreso, pardavėjas neatsako ir pinigų grąžinimo nedaro, о papildomą siuntimą ar persiuntimą kitu adresu apmoka pirkėjas.
5. Bet kokie pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleisti tretiesiems asmenims tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
6. Pirkėjas, užsiregistruodamas Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, pirkėjas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Parduotuvė atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
7. Pirkėjas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant el. parduotuvėje www.turboautocentras.lt, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukai (angl. cookies).
8. Parduotuvė patvirtina, jog siekiant naudoti pažangiausias technologijas pirkėjų asmeninių duomenų apsaugai, yra naudojamos saugaus atsiskaitymo programos ir/ar kiti būdai.

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Viso be PVM:
€0.00
Taikyti
0